3D projektavimas ir modeliavimas. Architektūros pradmenys

3D projektavimo ir modeliavimo užsiėmimai 5–16 metų vaikams

„3D projektavimas ir modeliavimas” – vaikai susipažins su naujausiomis 3D projektavimo programomis, įgis darbo su jomis pagrindus, stebės 3D spausdinimo procesą, turės galimybę tapti šiuolaikinės dinamiškos, besikeičiančios aplinkos kūrėjais bei realizuoti savo idėjas.
Technologijų mokyklos tikslas – siekti, kad ugdytiniai nuolat tobulėtų, nebijotų iššūkių, įgytų konstravimo, programavimo bei 3D projektavimo pagrindus, kurtų ir realizuotų savo idėjas, plėtotų loginį mąstymą ir kūrybiškumą.

3D projektavimo užsiėmimuose vaikai:

• Ugdys savo kūrybiškumą, inžinerinį suvokimą ir mąstymą;
  • Gebės naudotis trimate modeliavimo sistema;
  • Išmoks projektuoti norimus trimačius modelius (pvz.: namus, baldus, detales, varžtus, raktų pakabukus, papuošalus ir pan.);
  • Susipažins ir išmoks dirbti su 3D projektavimo programomis (Autodesk 123D, SketchUp ir kt.);
  • Dirbs tiek savarankiškai, tiek komandoje bendraujant ir bendradarbiaujant su bendraamžiais.
3D projektavimas
Daugiau
nuotraukų ir video rasite mūsų kanaluose:

Sekite mūsų facebook kanalą

Žiūrėkite mus Youtube