Užsiėmimai

s

Registracija į užsiėmimus

Registracija į užsiėmimus nuo 2024m. vasario mėn. jau prasidėjo!

Užsiėmimai prasideda nuo 2024 m. vasario mėn. Vietų skaičius ribotas!

Naujajame sezone
Robotikos ir programavimo
programą sudarys trys moduliai (+1 papildomas)

Robotika ir programavimas

Robotika ir programavimas

Vaikai dirbs su LEGO WeDo 2.0 (5-10 metų) ir LEGO EV3 (11-16 metų) konstruktoriais, kurie valdomi išmaniaisiais įrenginiais, kompiuteriu bei bevieliu WiFi tinklu, išmoks valdyti sukonstruotus mechanizmus, mokysis atpažinti ir įvardyti technines konstruktoriaus dalis, susipažins su jų veikimo principais, įgis programavimo pagrindus.

Robotika ir programavimas

Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit

Vaikai neįtikėtinai lengvai ir smagiai įgis mikrokompiuterių valdymo pagrindus, išmoks kurti žaidimus, animacijas bei slenkančiais istorijas.

Robotika ir programavimas

Minecraft programavimas

Pasinaudodami kompiuterinio žaidimo "Minecraft" populiarumu, paskatinsime vaikus įgyti programavimo pagrindus. Nesudėtingoje programavimo aplinkoje, atrodančioje kaip ir žaidimas, vaikai išmoks dėlioti programavimo kodo blokus ir jungti juos tarpusavyje, o rezultatą matys iškart: "Minecraft" lauke judančius ir kokius nors veiksmus atliekančius žmogeliukus.

3D projektavimas ir modeliavimas

3D projektavimas ir modeliavimas

Vaikai susipažins su naujausiomis 3D projektavimo programomis, įgis darbo su jomis pagrindus, stebės 3D spausdinimo procesą, turės galimybę tapti šiuolaikinės dinamiškos, besikeičiančios aplinkos kūrėjais bei realizuoti savo idėjas.

Mus rasite:

Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132. 402 kab. (4 aukštas).