Robotika ir programavimas

Ankstyvosios robotikos užsiėmimai 5–10 metų vaikams

Robotika – tai mokslo ir technikos šaka, apimanti tokias mokslo sritis kaip elektronika, mechanika, informacinės technologijos, programavimas, matematika, fizika, biologija bei chemija. Mokslininkai prognozuoja, kad robotai vis labiau įsilies į žmogaus aplinką ir buitį, todėl svarbu, kad „Technologijų mokyklos“ ugdytiniai turi galimybę kurti, diegti, tirti modernias robotines sistemas, tokiu būdu tampa robotikos – kaip jauno ir dinamiško mokslo – ambasadoriais Palangos mieste ir už jo ribų.

Vaikai užsiėmimų metu dirbs su LEGO WeDo 2.0, EV3 ir kitais robotikos konstruktoriais, kurie gali būti valdomi balsu, išmaniaisiais įrenginiais, kompiuteriu bei bevieliu WiFi tinklu. Užsiėmimų metu vaikai išmoks valdyti sukonstruotus mechanizmus, mokysis atpažinti ir įvardyti technines konstruktoriaus dalis, susipažins su jų veikimo principais.

Ankstyvoji robotika
Robotika ir programavimas užsiėmimai 11–16 metų vaikams

Robotika – jauna ir dinamiškai besiplečianti mokslo ir technikos šaka. Robotai jau nebėra tik mokslinės fantastikos objektai. Šiandien jie jau plačiai naudojami gamyboje, medicinoje, karo pramonėje, pasitelkiami ir planetų tyrimams, įsitvirtina ir žmonių buityje. Kurdami įvairiausius techninius sprendimus vaikai išmoks įvairių jutiklių programavimo, judesių navigacijos, maršrutų planavimo bei manipuliatorių valdymo. „Technologijų mokykla“ suteikia išskirtinę galimybę jaunimui pradėti kurti savo naują produktą ar paslaugą nuo idėjos ir vystyti iki komercinio realizavimo.

Vaikai ir jaunuoliai užsiėmimų metu dirbs su LEGO EV3 ir kitais robotikos konstruktoriais, kurie gali būti valdomi balsu, išmaniaisiais įrenginiais, kompiuteriu bei bevieliu WiFi tinklu. Užsiėmimų metu vaikai išmoks valdyti sukonstruotus mechanizmus, mokysis atpažinti ir įvardyti technines konstruktoriaus dalis, susipažins su jų veikimo principais.

„Robotikos ir programavimo“ užsiėmimuose vaikai:

• Įgys mechanikos, elektronikos, ir programavimo pradmenų;
  • Kurs ir konstruos pasitelkiant kūrybiškai kritinį mąstymą;
  • Plės matematikos ir gamtos mokslų žinias;
  • Analizuos situacijas bei spręs problemas.
Robotika ir programavimas
Daugiau
nuotraukų ir video rasite mūsų kanaluose:

Sekite mūsų facebook kanalą

Žiūrėkite mus Youtube