Vasaros robotikos ir Minecraft programavimo stovykla

KVIEČIAME VISUS VAIKUS Į VASAROS ROBOTIKOS STOVYKLĄ

Registracija atidaryta. Vietų skaičius ribotas. Paskubėkite.

Registracija į vasaros robotikos stovyklą

Tėvelis (globėjas)

Vardas, pavardė: *

Miestas: *

Telefonas: *

El. paštas: *

Užsiėmimų laikas ir grupė: *

Vaikas

Vardas, pavardė: *

Mokykla/Darželis: *

Klasė: *

Telefonas:

Papildoma informacija:

Akimirkos iš vasaros stovyklos užsiėmimų
Artėja vasara, o su ja – nauji atradimai, iššūkiai ir nuotykiai. Technologijų mokykla kviečia visus vaikus nuo 5 iki 16 metų į vasaros robotikos ir programavimo stovyklas Palangoje:

Robotika ir programavimas. Vaikai užsiėmimų metu dirbs su LEGO WeDo 2.0, EV3 ir kitais robotikos konstruktoriais, kurie gali būti valdomi balsu, išmaniaisiais įrenginiais, kompiuteriu bei bevieliu WiFi tinklu. Užsiėmimų metu vaikai išmoks valdyti sukonstruotus mechanizmus, mokysis atpažinti ir įvardyti technines konstruktoriaus dalis, susipažins su jų veikimo principais.

Programavimas mikrokompiuteriai BBC Micro: bit. Vaikai neįtikėtinai lengvai ir smagiai įgis mikrokompiuterių valdymo pagrindus, išmoks kurti žaidimus, animacijas bei slenkančiais istorijas.

Minecraft programavimas. Pasinaudodami kompiuterinio žaidimo „Minecraft“ populiarumu, paskatinsime vaikus įgyti programavimo pagrindus. Nesudėtingoje Minecraft Education Edition programavimo aplinkoje, atrodančioje kaip ir žaidimas, vaikai išmoks dėlioti programavimo kodo blokus, juos jungti tarpusavyje, valdyti savo asmeninį robotuką, o rezultatą akimirksniu matys Minecraft žaidimų pasaulyje!

Stovyklos užsiėmimų kaina tik 30 Eur. Paskubėkite! Vietų skaičius ribotas!

Mus rasite
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132. 402 kab. (4 aukštas).

Tel.: +370 (676) 01222
El. paštas: info@technologijumokykla.lt

Mus rasite:

Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132. 402 kab. (4 aukštas).