Registracija į užsiėmimus

Pradedame naują robotikos nuotykių sezoną!

Technologijų mokykla Palangoje kviečia visus 5 – 16 metų vaikus į „Robotikos ir programavimo“ užsiėmimus nuo 2023 metų vasario mėnesio. Technologijų mokykla – tai mokykla sumaniems, smalsiems, iniciatyviems vaikams, kuriems patinka pažinti, ieškoti, atrasti. Tai mokykla visiems, besidomintiems technologijomis ir norintiems išmokti konstruoti ir programuoti.

Naujajame 2023 metų sezone „Robotikos ir programavimo“ programą sudarys trys moduliai:

Robotika ir programavimas

Vaikai dirbs su LEGO WeDo 2.0 (5-10 metų) ir LEGO EV3 (11-16 metų) konstruktoriais, kurie valdomi išmaniaisiais įrenginiais, kompiuteriu bei bevieliu WiFi tinklu, išmoks valdyti sukonstruotus mechanizmus, mokysis atpažinti ir įvardyti technines konstruktoriaus dalis, susipažins su jų veikimo principais, įgis programavimo pagrindus.

Minecraft programavimas

Pasinaudodami kompiuterinio žaidimo „Minecraft“ populiarumu, paskatinsime vaikus įgyti programavimo pagrindus. Nesudėtingoje programavimo aplinkoje, atrodančioje kaip ir žaidimas, vaikai išmoks dėlioti programavimo kodo blokus ir jungti juos tarpusavyje, o rezultatą matys iškart: „Minecraft“ lauke judančius ir kokius nors veiksmus atliekančius herojus.

3D projektavimas ir modeliavimas

Vaikai susipažins su naujausiomis 3D projektavimo programomis, įgis darbo su jomis pagrindus, stebės 3D spausdinimo procesą, turės galimybę tapti šiuolaikinės dinamiškos, besikeičiančios aplinkos kūrėjais bei realizuoti savo idėjas.

Užsiėmimai prasideda nuo 2023 m. vasario mėn. Vietų skaičius ribotas!

Registracija į užsiėmimus

Tėvelis (globėjas)

Vardas, pavardė: *

Miestas: *

Telefonas: *

El. paštas: *

Užsiėmimų laikas ir grupė: *

Vaikas

Vardas, pavardė: *

Vaiko asmens kodas (NVŠ finansavimas):

Mokykla/Darželis: *

Klasė: *

Papildoma informacija:

s

Registracija į užsiėmimus

Registracija į užsiėmimus nuo 2023m. vasario mėn. jau prasidėjo!

Mus rasite:

Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132. 402 kab. (4 aukštas).