Registracija į užsiėmimus

Pradedame naują robotikos nuotykių sezoną!

Pradedame naują robotikos nuotykių sezoną! Technologijų mokykla Palangoje kviečia visus 5 – 16 metų vaikus į „Robotikos ir programavimo“ užsiėmimus nuo 2020 metų vasario mėnesio. Technologijų mokykla – tai mokykla sumaniems, smalsiems, iniciatyviems vaikams, kuriems patinka pažinti, ieškoti, atrasti. Tai mokykla visiems, besidomintiems technologijomis ir norintiems išmokti konstruoti ir programuoti.

Naujajame 2020 metų sezone „Robotikos ir programavimo“ programą sudarys trys moduliai:

Robotika ir programavimas

Vaikai dirbs su LEGO WeDo 2.0 (5-10 metų) ir LEGO EV3 (11-16 metų) konstruktoriais, kurie valdomi išmaniaisiais įrenginiais, kompiuteriu bei bevieliu WiFi tinklu, išmoks valdyti sukonstruotus mechanizmus, mokysis atpažinti ir įvardyti technines konstruktoriaus dalis, susipažins su jų veikimo principais, įgis programavimo pagrindus.

Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit

Vaikai neįtikėtinai lengvai ir smagiai įgis mikrokompiuterių valdymo pagrindus, išmoks kurti žaidimus, animacijas bei slenkančiais istorijas.

Minecraft programavimas

Pasinaudodami kompiuterinio žaidimo „Minecraft“ populiarumu, paskatinsime vaikus įgyti programavimo pagrindus. Nesudėtingoje programavimo aplinkoje, atrodančioje kaip ir žaidimas, vaikai išmoks dėlioti programavimo kodo blokus ir jungti juos tarpusavyje, o rezultatą matys iškart: „Minecraft“ lauke judančius ir kokius nors veiksmus atliekančius herojus.

Užsiėmimai prasideda nuo 2020 m. vasario mėn. Vietų skaičius ribotas!

Galimybė pasinaudoti NVŠ krepšeliu vasario-gegužės mėnesiams ir už užsiėmimus mokėti mažiau.
NVŠ krepšeliu gali pasinaudoti kiekvienas vaikas vienam neformaliam užsiėmimui nuo 1 klasės.

Tėvelis (globėjas)

Vardas, pavardė: *

Miestas: *

Telefonas: *

El. paštas: *

Užsiėmimų laikas ir grupė: *

Vaikas

Vardas, pavardė: *

Vaiko asmens kodas (NVŠ finansavimas):

Mokykla/Darželis: *

Klasė: *

Papildoma informacija:

Registracija į užsiėmimus

Registracija į užsiėmimus nuo 2020m. vasario mėn. jau prasidėjo!

Mus rasite:

Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132. 402 kab. (4 aukštas).